Nasza firma zajmuje się wydobyciem z kamienia prawdziwego piękna i wykorzystaniu go w taki sposób, by służył naszym Klientom długie lata, a przy tym cieszył oko każdego dnia..

Innowacyjne kamieniarstwo to nasza pasja..

Specjalizujemy się w produkcji schodów, blatów, parapetów. Nasze wyroby opieramy na granitach, marmurach, piaskowcach, kwarcytach, łupkach i wapieniach  w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnorodnej fakturze. W naszej ofercie znajdziesz również konglomeraty kwarcowe i marmurowe. Pracujemy na starannie wyselekcjonowanych gatunkach kamienia, a możliwości jakie daje nam ten materiał są ogromne. Blaty, schody i parapety z kamienia posiadają wiele pozytywnych cech, z czego najważniejsze to dożywotnia gwarancja trwałości i niezwykle efektowny wygląd, który nada luksusu i elegancji każdemu wnętrzu.

Kamień, w nieco innej formie:

Kamień naturalny to materiał o bardzo szerokim zastosowaniu. Poza podstawowymi zastosowaniami kamienia, takimi jak blaty, schody czy parapety, kamień pojawia się w naszych domach w coraz to innych, równie ciekawych formach.

Często możemy spotkać obudowy kominków, wykonane z kamienia. Są one niezwykle efektowne, a przy tym praktyczne. Kamień ze względu na swoje właściwości sprawdzi się w tej wersji idealnie, odporny na bardzo wysokie temperatury, trwały i elegancki, ozdobi kominek i nada mu wyjątkowego charakteru.

Coraz więcej osób szuka nieszablonowych rozwiązań dla swojego domu, a kamień naturalny to jak już wspominaliśmy, nieskończone możliwości. Dlaczego z tego nie korzystać?

Wyroby z kamienia –  to coraz większa grupa przedmiotów, wykonanych z granitu, marmuru, piaskowców, onyksów i innych kamieni, która zaskoczy Cię praktycznymi walorami  oraz nietuzinkowym wyglądem, a przede wszystkim oryginalnością.

Kamień naturalny – szeroka gama zastosowań:

Kamień, to nie tylko granitowe czy marmurowe płyty, które głównie wykorzystywane są w zakładach kamieniarskich do dalszej przeróbki. Na rynku znajdziemy wiele innych postaci naturalnego surowca, który cieszy się coraz większą popularnością, do podstawowych możemy zaliczyć:

– Kamień elewacyjny, doskonale sprawdzi się na zewnątrz budynków, podczas gdy dekoracyjny pozwoli wykończyć kominki czy reprezentacyjne części domu.

Kamienie dekoracyjne i elewacyjne nadają wnętrzu i elewacji indywidualnego charakteru oraz niosą wiele praktycznych korzyści, takich jak trwałość, wytrzymałość. Na rynku dostępne są kamienie naturalne, oraz ich sztuczne odpowiedniki, które nie zawsze swoim wyglądem muszą przypominać kamień. Często do złudzenia wyglądają jak cegła lub drewno. Wszystko po to, by zadowolić gusta każdego klienta.

– Kamienie ozdobne do ogrodu – trwałe i ponadczasowe elementy, które nadadzą wyjątkowego charakteru i podkreślą urok każdego ogrodu. Kamień dodaje elegancji  i podkreśla rangę otoczenia, w którym się znajduje. Ponadto kamień w ogrodzie to bezdyskusyjnie element, na którego tle efektownie prezentują się rośliny, ale także wszystkie inne elementy architektury ogrodowej. Różne rodzaje, wielkości, frakcje kamieni ozdobnych oraz szeroka barwa kolorystyczna sprawią, że każdy znajdzie idealny materiał do swojego ogrodu.

– kostka granitowa, wykorzystywana w aranżacji ogrodów, brukowania chodników, placów, ulic. Kostkę brukową często spotykamy na podjazdach prywatnych posesji czy drogach użytku publicznego. Szerokie zastosowanie wiąże się z ogromnymi zaletami materiału. Przede wszystkim jest to ekonomiczny rodzaj surowca, trwały na zniszczenia, odporny na ciężar nacisku. Oprócz praktycznego zastosowania kostka granitowa zapewnia też walory estetyczne, można z niej ułożyć ciekawe kompozycje, a szeroka gama kolorystyczna pozwoli  idealnie skomponować ją z pozostałymi elementami małej architektury.

Kamień wykorzystywany jest do produkcji przedmiotów użytku codziennego, ale i też do wykonania elementów dekoracyjnych, miedzy innymi :

– umywalki i zlewozmywaki wykonane z kamienia

– figury dekoracyjne z kamienia do domu i ogrodu

– fontanny ogrodowe z kamienia

– kolumny dekoracyjne z kamienia

– cokoły

– deski do krojenia, naczynia na owoce, podkładki pod ciepłe napoje

– modne deski do przyrządzania steków wołowych na rozgrzanym kamieniu

– kamienie pod pizzę

– kamienie dla koneserów whisky

Stoliki kawowe.. Nasze autorskie projekty.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji stolików kawowych i konsoli z kamiennym blatem. Jest to nasz autorski projekt, który stał się wisienką na torcie w naszej pracowni. Jesteśmy w stanie stworzyć stolik kawowy z Twoich marzeń,  pod indywidualne zamówienie, w każdym rozmiarze, kolorze stelaża i z wybranym rodzajem blatu.

Prosta podstawa ze stali malowanej proszkowo lub stali nierdzewnej polerowanej i blat z klasycznego, pełnego szyku granitu czy marmuru to luksusowe połączenie, które podkreśli charakter każdego wnętrza.

 Zapoznaj się z naszą ofertą stolików kawowych już teraz.

Kamień to nasza pasja.. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, jakie oferujemy – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zapewniamy fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdej realizacji. Zapraszamy!